На цьому веб-сайті використовуються кукі-файли для створення можливості веб-аналітики. Натиснувши OK, ви погоджуєтеся з використанням Cookie-файлів.
Більш детальна інформація
OK
КАРДОНАТ — унікальний1 комбінований препарат, дія якого зумовлена синергічними ефектами компонентів, що входять до його складу. Завдяки наявності в його складі необхідних для організму коферментів вітамінів групи В (В1, В6 та В12), а також карнітину і лізину він може застосовуватися у період реконвалесценції після перенесених соматичних та інфекційних хвороб, а також при астенічному синдромі, фізичному та розумовому перенапруженні, вегето-судинній дистонії та ацетонемічних синдромах різного генезу.3
УНІКАЛЬНИЙ1
КОМПЛЕКС
карнітину, лізину та вітамінів групи В у коферментних формах
ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ
ЗДОРОВ'Я ТА СИЛ 2
у період реконвалесценції після перенесених соматичних та інфекційних хвороб, а також при фізичному та розумовому перенапруженні для
ДІТЕЙ ВІД 1-ГО РОКУ! 3
Як працюють ці компоненти?
L-карнітин
ключовий елемент енергетичного метаболізму. Він є єдиним переносником довголанцюгових жирних кислот у мітохондрії, де відбувається їх бета-окислення до ацетил-КоА, який є субстратом для утворення АТФ. Зменшує симптоми фізичної та психічної втоми, підвищує працездатність, сприяє виведенню токсинів, покращує метаболізм, стимулює клітинний імунітет.
Лізин
незамінна амінокислота, бере участь у всіх процесах асиміляції та росту. Проявляє пряму противірусну дію на віруси простого герпесу.
Кокарбоксилаза (коензим вітаміну В1)
регулює обмінні процеси в організмі, зокрема у вуглеводному і жировому обміні. Знижує в організмі рівень молочної та піровиноградної кислоти, покращує засвоєння глюкози, трофіку нервової тканини, проявляє кардіопротекторну дію.
Піридоксал-5-фосфат (кофермент В6)
відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Є коферментом великої кількості ферментів, що діють на неокислювальний обмін амінокислот. Сприяє нормалізації ліпідного обміну, збільшує кількість глікогену у печінці, покращує її детоксикуючі властивості. Катаболізує нейром'язові процеси, які особливо важливі в дитячому віці при затримці розумового та фізичного розвитку, при хронічній втомлюваності та астенії.
Кобамамід (дибенкосид, кофермент В12)
активує обмін вуглеводів, білків і ліпідів. Стимулює функцію кісткового мозку, що необхідно для нормобластного еритропоезу. Сприяє нормалізації порушень функцій печінки та нервової системи, чинить антикетогенну дію, активує систему згортання крові.
1. «Унікальний» - мається на увазі: унікальний за складом ЛЗ серед препаратів групи А11 (вітамінні комплекси), дані ТОВ «Проксіма Рісерч» від 20 квітня 2021 року.

2. Під «відновленням здоров'я та сил» мається на увазі у період реконвалесценції після перенесених соматичних та інфекційних хвороб, а також при фізичному та розумовому перенапруженні (згідно з показаннями, зазначеними в інструкції для медичного застосування лікарського засобу Кардонат).

3. Згідно з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Кардонат.