На цьому веб-сайті використовуються кукі-файли для створення можливості веб-аналітики. Натиснувши OK, ви погоджуєтеся з використанням Cookie-файлів.
Більш детальна інформація
OK
Що таке застуда?
Коли ми говоримо про «застуду», то зазвичай розуміємо під цим словом різноманітні прояви гострого респіраторного захворювання: лихоманку, нежить, кашель, головний біль, біль в горлі, чхання та загальне нездужання.
Що таке застуда?
Коли ми говоримо про «застуду», то зазвичай розуміємо під цим словом різноманітні прояви гострого респіраторного захворювання: лихоманку, нежить, кашель, головний біль, біль в горлі, чхання та загальне нездужання.
У свідомості більшості людей традиційно закріплений зв'язок між переохолодженням організму та виникненням цих добре знайомих всім симптомів, хоча це не знайшло вагомих наукових підтверджень. Насправді ж «винуватцями» застудних захворювань у переважній більшості випадків стають різні респіраторні віруси – наразі відомо, що їх існує більш ніж 200!1 Діти раннього віку хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) набагато частіше, ніж дорослі (до 3-8 разів на рік)2 – оскільки їх імунна система є ще незрілою та уразливою. Не оминають застудні захворювання і школярів – в першу чергу, через значну скупченість в умовах школи, коли навіть один носій вірусу швидко «передає» його іншим дітям повітрянно-краплинним шляхом при звичайному спілкуванні.
Незважаючи на те, що ГРЗ діти хворіють декілька разів на рік, кожного разу «застуда» стає серйозним «випробуванням на міцність» для нервової системи батьків – адже коли хворіє дитина, це цілком зрозуміло викликає сильне занепокоєння та переживання. Кожного разу ми з тривогою думаємо про причину захворювання та його можливі тяжкі ускладнення, а подекуди – й картаємо себе почуттям провини («от якби ж я тоді вдягла дитину тепліше…», «от якби вона ноги не промочила…»). Про порушення звичайного ритму життя родини, неможливість відвідування дитячих закладів та руйнування заздалегідь збудованих планів через раптову появу симптомів ГРЗ – годі й казати…
На жаль, наразі не існує таких засобів профілактики, які б гарантовано убезпечили дитину від респіраторних вірусних інфекцій – адже нереально створити ефективні вакцини чи противірусні препарати проти більш ніж 200 різноманітних збудників. Від дії потенційно небезпечних збудників (зокрема – вірусів) нас має захищати власна імунна система, яка в нормі володіє здатністю ефективно відповідати на потрапляння в організм мільйонів різноманітних антигенів. Проте, як відомо, часті ГРЗ підступно виснажують захисні сили дитячого організму, і послабленому імунітету щоразу стає все складніше протистояти черговій «атаці» нових вірусів. При цьому велику роль в ослабленні природнього захисту організму при ГРЗ відіграють порушення енергетичного забезпечення клітин імунної системи.
Отже, з 1-го дня застуди імунна система потребує природньої підтримки, оскільки саме в імунній системі відбуваються порушення внаслідок інфекційних захворювань. Тому доцільним і обгрунтованним є прийом препарату КАРДОНАТ.

КАРДОНАТ містить 5 компонентів, які чинять сприятливий вплив на енергетичні і метаболічні процеси, зокрема, і в імунній системі. Ця дія КАРДОНАТУ отримала назву імунонутрієнтний ефект.

Крім того, КАРДОНАТ захищає від можливих уражень серце, нервову систему та печінку, а також попереджує розвиток ацетонемічного синдрому, який може розвиватися у дітей на тлі ГРВІ.3

КАРДОНАТ – енергія для швидкого одужання та захисту від ускладнень !
1 О. М. Охотнікова, І. В. Дзюблик, С. М. Руденко. Актуальні респіраторні віруси як індуктори бронхообструктивних захворювань у дітей і можливості антивірусної терапії. Астма та алергія, № 2 /2016, с. 29-38.

2 О.В. Усачова. Проблеми лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій: погляд інфекціоніста. Ліки України. - №3 (36) / 2018, с. 11-14.

3 Згідно інструкції для медичного застосування лікарського засобу КАРДОНАТ.

4 Під словом «енергія» мається на увазі утворення у циклі Кребса аденозинтрифосфату (АТФ) – молекули, що є безпосереднім та універсальним джерелом енергії для реалізації біохімічних реакцій в усіх клітинах людського організму, у тому числі в імуноцитах.

5 І.О. Мітюряєва-Корнійко. Імуномодулюючі властивості L-карнітину – іноваційне медикаментозне супроводження терапії інфекційного процесу. Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології, липень/вересень 2018, том 12, №3, с. 76-81.

6 Згідно інструкції для медичного застосування лікарського засобу КАРДОНАТ. Під словом «ускладнення» маються на увазі метаболічні кардіопатії, ацетонемічні синдроми різного ґенезу, астенічний синдром.