На цьому веб-сайті використовуються кукі-файли для створення можливості веб-аналітики. Натиснувши OK, ви погоджуєтеся з використанням Cookie-файлів.
Більш детальна інформація
OK
Пам'ятка для
батьків дітей ГРЗ
Що робити, якщо дитина застудилася?
Загальні рекомендації батькам дітей, хворих на ГРЗ
Пам'ятка для
батьків дітей ГРЗ
Що робити, якщо дитина застудилася?
Загальні рекомендації батькам дітей, хворих на ГРЗ
Дотримуватися переважно постільного режиму в перші дні хвороби.
Ретельно слідкуйте за питним режимом – при лихоманці дитина повинна споживати більшу кількість рідини (вода, компоти тощо), ніж зазвичай.
Регулярно вимірюйте температуру тіла дитини та записуйте її значення.
Обов'язково запитайте у вашого лікаря про те, за якої саме температури тіла ви вже маєте давати дитині рекомендовані ним жарознижувальні препарати – це в першу чергу залежить від наявності у неї супутніх захворювань нервової системи.
Температуру тіла ≥39◦С слід знижувати в будь-якому разі!
Слідкуйте за показниками температури та вологості повітря у кімнаті, де перебуває хвора дитина - виконуйте провітрювання (коли дитини тимчасово немає в приміщенні) та за необхідності користуйтеся зволожувачами повітря.
Пропонуйте дитині легкі та поживні страви – проте в жодному разі не наполягайте на вживанні їжі, якщо дитина не хоче їсти або їсть менше, ніж зазвичай.
Убезпечте дитину від будь-яких стресів та емоційних перевантажень у період хвороби.
Виконуйте всі призначення вашого лікаря.
Давайте дитині комплексні препарати на основі вітамінів та амінокислот, рекомендовані вашим дитячим лікарем для підтримки природнього імунного захисту організму.
Якщо стан дитини жодним чином не покращується через 2-3 доби хвороби, або якщо після початкового полегшення стану знов різко підвищується температура тіла та з'являються нові симптоми – терміново зверніться до лікаря повторно.